لوستر اتاق کودک

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شمالوستر اتاق کودک


هر فضايي داراي موضوع و نوع خاصي از دکور است.در هر دکوراسيوني چه محل کار چه منزل آنچه که فضا را بيش از بيش زيبا و خاص مي کند توجه کردن به تزيينات و جزييات ريز در فضاست . زماني که اين جزييات به خوبي در کنار ساير المان هاي فضايي بنشينند دکوراسيون خوبي خواهيم داشت.براي مثال درطراحي دکوراسيون اتاق کودک هر نوع لوستري را نبايد انتخاب کرد.لوستري انتخابي مي بايست هماهنگ با حال و هواي کودکانه باشد.


 بستني از آن دسته خوراکي هاي خوش مزه است که همه ي کودکان نسبت به آن علاقه دارند. بنابراين اگر مي خواهيد به کودکان خود يک چراغ و به عبارتي دکوري هيجان انگيز هديه بدهيد .چراغ ديواري بستني غول پيکر با طعمهاي توت فرنگي و وانيل و شکلات مي تواند انتخاب مناسبي باشد.


 کودکان عاشق حيوانات هستند.استفاده ازاشکال حيوانات مي‌تواند موقعيت‌هاي متفاوتي براي کودکان فراهم کند. حيوانات باعث مي‌شوند تا کودک با به‌کار گرفتن سبک خودگويي تفکرات و رازهايي شخصي براي خود داشته باشد. بنابراين انتخاب لوسترهايي با طرح حيوانات مي تواند باعث شادي و نشاط و سرزندگي اتاق کودک شود.


 فضاي اتاق خواب کودک بهتر است ساده و آرامش بخش باشد، اما اين موضوع باعث نمي شود که از عناصر دکوري اين فضا غافل شويم.کاربردي ترين حالت دکوراسيون اتاق کودک ، دکوري است که همزمان با کودک رشد کند . با توجه به اين نکته مي توان لوستري را براي اتاق کودک انتخاب کردکه علاوه بر داشتن رنگهاي زيباوجذاب متناسب با رشد کودک نيازي به تعويض آن نباشدوبتوان از آن در هر زماني استفاده کرد.


هلي کوپتر ها و هواپيماها و ماشينها ، از محبوب ترين اسباب بازي هاي کودکان و نوجوانان مي باشند. بنابراين استفاده از لوسترهايي با اين طرح در اتاق کودکان مي تواند براي آنها جذابيت داشته باشد. وسايل و المانهايي شبيه به المانهاي واقعي و در ابعاد کوچک‌تر مي‌توانند قوه تخيل کودک را بيش از پيش تقويت کنند.


 رنگ يکي ديگر ازنکاتي است که در انتخاب لوستر مناسب براي اتاق کودک بايد به آن دقت کرد. رنگ ها مي توانند کودکان به ويژه آنهايي که کم توجه هستند و نمي توانند تمرکز کنندرا تحريک کنند. کودکان به کمک رنگ ها ياد مي گيرند ابراز احساسات کنند و اگر به آنها اجازه دهيد به سليقه خود رنگي براي اتاق و ساير وسايلشان انتخاب کنند، اعتماد به نفس بيشتري خواهند داشت و خلاقيت و احساسات بيشتري از خود نشان مي دهند.رنگ ها مي توانند احساسات کودکاني را که در ابراز عواطف و احساسات مشکل دارند، نشان دهند.


گاهي اوقات شبيه سازي فضاي خارجي در فضاي داخلي مي تواند براي کودکان بسيار جذاب باشد. ايجاد آسماني پر ستاره در فضاي اتاق مي تواند به رويا پردازي کودکان کمک کند.


 نيازي نيست براي تهيه ي لوسترهاي اتاق کودک هزينه هاي گزافي بپردازيد گاهي اوقات به کمک عروسکهاي کهنه ،خودتان مي توانيد زيباترين چراغها را خلق کنيد.


 لمس نور ، هميشه براي کودکان جذاب بوده است.مي توان چراغهاي خواب را از بين سيستمهاي مدرن نورپردازي انتخاب کرد.


 ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها