گالري لوستر

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
گالري لوستر


گالري لوستر لامورينا در شهر ونيز شامل محصولات چشم نوازي از لوسترهاي آويز و سقفي و همچنين دکورهاي شيشه اي زيبا است.


در دهه ي شصت کارخانه کوچک شيشه سازي به نام کوره مورينا توسط گروهي از استادکاران اين فن تاسيس شد و اين هنر 1000ساله را درشهر سنتي ونيز، پر رنگ تر از قبل کرد.در سال 1974 اين کارخانه توجه خانواده ي ميلاني را به خود جلب کرد که در همان زمان به توليد چراغ و روشنايي چه از نوع شيشه اي يا فلزي اشتغال داشتند.مالکان جديد در عين اينکه به اين هنر سنتي اعتقاد داشتند،تلاش کردند که با استفاده از ايده هاي مبتکرانه کارخانه مورينا را مدرنيزه کنند که البته اين ابداعات به بار نشست و لامورينا به برندي جهاني تبديل شد و پاي خود را در خانه هاي سراسر جهان باز کرد.


لامورينا که از پيشروان توليد لوستر وروشنايي در جهان است،براي توليد محصولات چشم نوازش از تکنيک هايي استفاده مي کند که در سنت شهر ونيز گذشته خود را دارد. اما چگونه اين زيبايي ها خلق مي شوند؟ تکنيک دميدن در شيشه در عين سادگي ظاهري اش امري بسيار پيچيده است و مستلزم هنر و شکيبايي بسيار است.براي اينکه بتوان شيشه را از توده ي بي شکل اوليه اش خارج کردو به آن شکل داد،بايد دماي شيشه را به 1200 تا 1500 درجه ي سانتيگراد رساندتا به شکل مايع در بيايدو سپس آن را باد کرد و به باريکي نخ کشاند،با قيچي مخصوص برش زدو به شکل دلخواه در آورد و درنهايت تا سرد شدن آن منتظر ماند.نهايتا در پايان اين مرحله آنچه که بايد خلق شود ديگر در اوج زيبايي ايجاد شده است.


لامورينا از لامپهاي سقفي و آويزها گرفته تا چراغهاي ديواري و لوسترها را توليد مي کند که در طرحهاي مختلفي چون ونيزي ، کلاسيک ، مدرن وهنري ساخته شده اند.علاوه بر اين توليدات روشنايي ، لامورينا محصولات زينتي و دکوري شيشه اي چون مجسمه ، گلدان و ... هم توليد و عرضه مي کند. در اين دسته از محصولات ، تعداد محدودي از آثار هنري signature collection هم با همکاري هنرمندان درجه يک و استادان اين حرفه براي تزيين دکوراسيون مشترياني ساخته مي شوند که خواهان اثري منحصربه فرد هستند. oscar tuquets , santachiara, paolo deganello از هنرمندان بزرگ اين مجموعه اند که همراه با کارگاه studio sottsass تعدادي از منحصربه فردترين آثار دکوري ساخته شده از شيشه را خلق کرده اند.


 ذخيرهگالري لوستر


مدل venziano بر اساس يکي از طرحهاي کلاسيک ساخته شده است و با استفاده ازرنگ پردازي مبتکرانه و مدرن با رنگهاي قرمز،آبي، مشکي،سبز،سفيد ، کهربايي، صورتي و چندگانه روانه بازار شده است.اين لوستر 6 شاخه است و البته در صورت سفارش تا 36 شاخه هم از آن توليد مي شود. مدل glamour داراي طراحي ظريف وکلاسيکي است که بيشتر در حال و هواي دکوراسيون فضاهاي مينيمال تناسب پيدامي کند.رنگ سبز اسيدي يا نارنجي گداخته آن بسيار جالب توجه است و شادابي عميقي به فضاي دلخواه شما مي بخشد. يکي ديگر از محصولات جالب لامورينا،کاشيهاي شيشه اي هستند که در رنگهاي بسيار متنوع و گيرا توليد شده اند و چهره اي متفاوت به فضا مي بخشند.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها