نگاهي به نمايشگاه مبلمان اداري و اهداف آن

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
نگاهي به نمايشگاه مبلمان اداري و اهداف آن


يکي از بزرگتريننمايشگاه ها در ايران نمايشگاه مبلمان اداري Hofexاست که هر ساله در دي ماه در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار ميشود و سال گذشته ششمين دوره ي اين نمايشگاه برگزار شد. ماه آينده نيز از21 تا 14 دي ماه هفتمين دوره ي آن برگزار خواهد شد.


نمايشگاه مبلمان اداري Hofexنمايشگاهي منحصربه فرد در بازار مبل خاورميانه به حساب مي آيد و هر ساله از ساير شهر هاي ايران و همچنين کشورهاي ديگر از اين نمايشگاه بازديد مي شود. در ادامه نگاهي مي اندازيم به جزئيات اين نمايشگاه پرطرفدار.


نمايشگاه مبلمان اداري و رونمايي محصولات جديد


نمايشگاه Hofex عموما در 4 روزه برگزار مي شود و يکي از جا افتاده ترين نمايشگاه ها در کشور به حساب مي آيد. در اين نمايشگاه توليد کنندگان جديدترين محصولاتشان را به نمايش مي گذارند و ورود آن را به بازار اعلام مي کنند. شرکت ها از چندين ماه پيش تلاش مي کنند تا حتما نوآوري جديدي در حوزه کالا و گاهي خدمات دستمايه حضورشان در نمايشگاه باشد.


نمايشگاه مبلمان اداري موقعيتي براي خريد عمده سازمان ها


نمايشگاه Hofexيکي از بهترين موقعيت ها براي شرکت ها و سازمان هايي است تصميم به خريد عمده دارند. آنها با مراجعه به اين نمايشگاه از شرايط خريد و همکاري با برند هاي مختلف آگاه مي شوند و از آلترناتيو هايي که براي خريد دارند مطلع مي شوند.


نمايشگاه مبلمان اداري فرصتي براي تعامل ميان عرضه کنندگان


تامين کنندگان و خدمات دهندگان به توليد کنندگان نيز از اين فرصت استفاده مي کنند تا با شرکت کننده ها ار تباط برقرار کنند و شروع همکاري جديدي داشته باشند. گاهي ميان دو توليد کننده يا بيشتر به واسطه مذاکراتي که درنمايشگاه صورت مي گيرد همکاري هاي استراتژيک شکل مي گيرد. در واقع آنچه که بيشترين اهميت را در برگزاري نمايشگاه هافکس دارد انگيزه هاي مشارکت کنندگان از حضور درنمايشگاه و نتيجه اي ست که براي مشارکت کنندگان رقم مي خورد که مي تواند شامل برندينگو معرفي نام هاي جديد تا اخذ نمايندگي و فروش محصولات و يا شروع همکاري هاي جديد باشد.


طيف محصولات قابل عرضه در نمايشگاه مبلمان اداري


در نمايشگاه هافکسمحصولات مختلف حوزه مبلمان و دکوراسيون اداريکه شامل :


·         ميز مديريتي


·         ميز کارشناسي و کارمندي


·         ميز کنفرانس، ميزکار گروهي


·         ميزجلو مبلي


·         ميزتحرير و کامپيوتر


·         فايل ،کتابخانه و جا زونکن اداري


·         سيستم بايگاني ريلي


·         سيستم پارتيشن اداري


·         گيشه بندي پذيرش


·         کانتر اطلاعات و ورودي


·         صندلي مديريتي


·         صندلي کارشناسي و کارمندي


·         صندلي کنفرانس، صندلي انتظار و اجتماعات ،چهار پايه


صندلي مکانهاي عمومي، فرودگاهي و ..


صندلي آمفي تئاتر، صندلي آموزشي، صندلي سالنهاي ورزشي


 صندلي بيمارستاني و آزمايشگاهي، صندلي رستوراني و آشپزخانه، صندلي لابي و کانتر، مبل اداري هستند، به نمايش گذاشته مي شوند و طراحان دکوراسيون اداري نيز با مراجعه به غرفه ها اطلاعاتشان جهت پروژه هاي بعدي شان را تکميل مي کنند و ايده هاي بسيار زيادي ميگيرند.


نمايشگاه مبلمان اداري و خريداران خرد


خريداران خرد که براي مصرف شخصي شان به اين نمايشگاه سر مي زنند مي توانند تنوع قابل ملاحظه اي از محصول مورد نظرشان را در غرفه هاي مختلف مشاهده کنند و قدرت انتخاب بيشتري براي خريد داشته باشند. علاوه بر اينکه هر شرکت با توجه به ذوق و سليقه اي که دارد هر محصول را در فضايي کاربردي به نمايش گذاشته است تا خريداران بتوانند محصول مورد نظرشان در محيط را به راحتي تصور کنند و حتي براي چيدمان کالاي مورد نظرشان ايده بگيرند.


بازديد کنندگان از نمايشگاه مبلمان اداري


نمايشگاه مبلمان اداري هافکس لحظاتي خوش با تجربه اي منحصر به فرد بازديد کنندگان به ارمغان مي آورد و هرساله با استقبال نسبتا خوبي از طرف بازديد کنندگان مواجه مي شود. اين نمايشگاه مي تواند بازاري بزرگ و جايگاه تجاري براي غرفه داران ايجاد ميکند و راهي براي نفوذ به بازارهاي بزرگ تر باشد. البته ناگفته نماند که همانند ساير بخش هاي اقتصادي و ساير نمايشگاه هر چه رونق اقتصادي بيشتر باشند نمايشگاه در انجام ماموريت خود موفق تر خواهند بود و مشکلات اقتصادي مي تواند بر تاثير و کارکردنمايشگاه مبلماننيز سايه افکند. کما اين که در سال هاي اخير ميزان فروش هاي عمده به شرکت ها و سازمان ها در اين نمايشگاه نسبت به گذشته کاهش يافته است.


خوگر و نمايشگاه مبلمان اداري


خوگر در اين نمايشگاه در کنار عرضه کنندگان کالا در پلتفرم اينترنتي خود، حضوري فعالانه داشت و از چند روز مانده به نمايشگاه با استفاده از رسانه‌هايش مخاطبان را به بازديد از اين غرفه‌ها دعوت کرد. در طول نمايشگاه نيز کارکنانخوگر با استقرار در غرفه ي خوگر و نمايش محصولات تأمين‌کنندگان درسايت ، امکان دسترسي به اطلاعات و سفارش کالا از طريق خوگر از سراسر کشور، در تمام سال و در هر ساعت شبانه‌روز را به بازديد کنندگان معرفي کردند. همچنين با برگزاري مسابقه ي عکاسي در طول نمايشگاه موجب ايجاد هيجان و همراهي بازديد کنندگان نمايشگاه شد . همراهان هميشگي خوگربا حضور در غرفه و شرکت پرشور در مسابقه ما را بيش از پيش دلگرم کردند.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل